full screen background image

Де замовити перевезення зернових культур

 

Якщо вас цікавить перевезення зернових, то поставитися до вибору компанії, якій ви їх довірите, варто вкрай відповідально. Якісні та безпечні перевезення зерна та інших сипучих вантажів зовсім не такий простий процес, як може здатися на перший погляд. Необхідно пам’ятати ряд важливих моментів.

Особливості доставка зерна автотранспортом

Перевезення сипучих вантажів являє собою транспортування сипучих субстанцій різного характеру. В якості вантажу можуть виступати мінеральні добрива, зерна та інша продукція, що має відношення до сільського господарства. Зазначимо, що законодавство чітко встановлює правила, за якими повинні здійснюється сільгосп-перевезення. Не дотримуючись цих правил можливо позбутися частини сировини або знизити її якість.

Для того щоб транспортування зерна було здійснено оперативно і безпечно, використовуються такі види спецтехніки:

  • контейнери;
  • самоскиди;
  • цистерни;
  • бортові автомобілі.

Точний вибір автомобіля і обладнання залежить від того, які саме сільгосп-перевезення цікавлять клієнта. Зерно та іншу перевезену сільськогосподарську продукцію необхідно захищати від кліматичних впливів. І тому довіряти виконання послуги зерновоза варто тільки тим компаніям, в автопарку яких є спеціально обладнаний транспорт. Звертайтеся у фірму «Фаєр-Транс», і перевезення сипучих вантажів не складе проблем https://fire-trans.com.ua/services/perevezeniazernovuh. У нашому розпорядженні є функціональна і потужна спецтехніка, а також штат професійних співробітників.

Вимоги до транспорту для зерно перевозки

Якісні вантажоперевезення зерна та інших сипучих вантажів нерідко здійснюються за допомогою самоскидів. Цей транспорт зручний для транспортування сипкої продукції, і дозволяє не витрачати зайвий час на її розвантаження на місці. Крім того, машини мають велику місткість. У багатьох моделей є нарощувані борти, за допомогою яких споруджується тент, що закриває кузов з сипучим вантажем. Здійснити сільгосп-перевезення можливо і за допомогою контейнерів.

Для того, щоб правильно вибрати вид транспорту для перевезення зерна та інших сипучих вантажів, звертайтеся в компанію «Фаєр-Транс». Наші фахівці не тільки нададуть необхідні вам послуги недорого і професійно, а й дадуть кваліфіковані консультації.

Переваги роботи з нашою компанією:

  • швидка обробка замовлень;
  • юридичне оформлення транспортних документів;
  • надійні зерновози і досвідчені водії;
  • низькі, фінансово обґрунтовані ціни;
  • індивідуальний підхід.